Aktualności

news 3

Wytwarzanie palet i opakowań tekturowych odbywa się w oparciu o automatyczne linie produkcyjne. Zautomatyzowany park maszynowy umożliwia szybką zmianę profilu produkcji bez uszczerbku na jakości, a własna suszarnia i transport pozwala w sposób elastyczny i sprawny reagować na potrzeby klienta. Stawianie na solidność i jakość wykonania sprawiły, że Sanex zarówno utrzymuje dotychczasowych kontrahentów jak i pozyskuje wielu nowych. Posiadamy stałe i liczne kontakty handlowe na terenie: Czech, Węgier, Austrii, Holandii, Estonii i Finlandii.

news 2

Stopniowo Sanex rozszerzył swoją ofertę o liczne usługi związane z gospodarką magazynową i logistyką. Nowe usługi obejmowały: prowadzone kompleksowej obsługi parku paletowego, logistykę opakowań zwrotnych, recykling opakowań a także dzierżawę palet, monitoring zwrotu opakowań od klientów i ich remont. Poszukiwanie nowych i ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie opakowań spowodowało, że Sanex zróżnicował swój asortyment o produkcję opakowania z tektury o strukturze plastra miodu. Zakup nowoczesnej linii produkcyjnej i utworzenie Zakładu Opakowań Tekturowych w Muninie umożliwił produkcję specjalistycznych opakowań z tektury wielowarstwowej.

news 1

Firma Sanex działa na rynku drzewnym od 1985 w miejscowości Łowce koło Jarosławia, gdzie do dziś znajduje się siedziba spółki i prowadzona jest produkcja opakowań drewnianych. Początkowo działalność opierała się na przetwórstwie drzewa i produkcji drewna tartacznego. Rozpoznanie potrzeb rynku wpłynęło na uruchomienie produkcji palet drewnianych a spełnianie wymagań technicznych i jakościowych sprawiło, że firma Sanex jest dziś głównym dostawcą palet dla wielu koncernów z różnych branż w kraju
i zagranicą.