';

Blog

Wykorzystanie wypełnień do paczek typu „plaster miodu”

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności dbania o środowisko naturalne, poszukiwanie ekologicznych rozwiązań staje się priorytetem. Jednym z takich rozwiązań jest wykorzystanie wypełnień do paczek typu „plaster miodu”, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także mają wiele praktycznych zalet. W dzisiejszym wpisie na blogu Producenta wyrobów tekturowych […]

Czytaj dalej

Wykorzystanie kątowników z tektury litej

Tekturowe kątowniki to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które znalazło szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w codziennym życiu. Wyróżniamy dwa główne rodzaje kątowników tekturowych – lite oraz kątowniki typu plaster miodu. W dzisiejszym wpisie na blogu bliżej przyjrzymy się ich właściwościom oraz zastosowaniom.

Czytaj dalej

Co to jest rdzeń tekturowy i i do czego jest wykorzystywany?

Czym jest rdzeń tekturowy? Jakie ma właściwości i w jakim celu może być wykorzystywany? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w poniższym wpisie.

Czytaj dalej

Z czego wynika popularność opakowań kartonowych „plaster miodu”?

Wśród różnorodnych materiałów wykorzystywanych do produkcji opakowań, tektura typu „plaster miodu” zdobywa coraz większą popularność. Czym dokładnie jest ten materiał i dlaczego cieszy się tak dużym uznaniem? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj dalej